Yeni Dönem Kayıtlarımız Başlamıştır.

trabzon-erkek-öğrenci-yurtları-tanıtım

trabzon-erkek-öğrenci-yurtları-tanıtım

Yurtlarımız çeşitli kültürel, sosyal ve sportif aktiviteleri bünyesinde barındıran yapısı ile Trabzon Ktü özel erkek öğrenci yurtları içinde bir çok avantaja sahip.

Trabzon Mahmut Celaleddin Ökten erkek öğrenci yurdu ve Trabzon Sultan Murat erkek öğrenci yurdu olarak ülkemizin dört bir yanından Trabzon’a üniversite tahsili için gelen gençlerimize, huzur ve güven içinde bir aile ortamı sunmaktayız.
Yurtlarımız Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ), Trabzon Üniversitesi (TÜ) ve Avrasya Üniversitesi (AVÜ) öğrencilerine hizmet vermektedir.

Trabzon Ktü özel erkek öğrenci yurtları
Trabzon merkez erkek öğrenci yurdu ihtiyacı olan öğrenciler Ktü özel Mahmut Celalddin Ökten erkek öğrenci yurdunu,
Trabzon Söğütlü erkek öğrenci yurdu ihtiyacı olan öğrenciler ise Sultan Murat erkek öğrenci yurdunu tercih edebilirler.

Mahmut Celalettin Ökten öğrenci yurdu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Trabzon Ortahisar (Merkez) de bulunan Mahmut Celattetin Ökten erkek öğrenci yurdumuz, merkezi konumda olup Karadeniz Teknik Üniversitesine 2,5 km mesafededir. Otogarın hemen arka tarafında bulunan yurt binamız, şehir merkezine 1,5 km, Forum Alışveriş merkezine 1,5 km ve Hava alanına 3 km mesafededir.

Sultan Murat öğrenci yurdu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Trabzon Akçaabat (Söğütlü) ilçesinde bulunan Sultan Murat Erkek öğrenci yurdumuz Trabzon Üniversitesine en yakın yurt olma özelliği taşımaktadır. Denize sıfır konumu ile üniversiteye 5 dk. yürüyüş yolu mesafesinde olan yurdumuz tecrubeli kadrosu ile 2004 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Genel Merkez