söğütlü-sultan-murat-öğrenci-yurdu

SULTAN MURAT YÜKSEK ÖĞRETİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

(Trabzon /Akçaabat-Söğütlü)

0 462 248 17 24

Whatsapp İletişim Hattı

Online Başvuru

Akçaabat SULTAN MURAT ERKEK ÖĞRENCİ YURDUTrabzon Akçaabat Sultan Murat erkek öğrenci yurdu, İlim Yayma Cemiyetine bağlı olup, Gençlik ve Spor Bakanlığı denetiminde, Ülkemizin her yöresinden gelen tüm öğrencilerimize hizmet vermektedir. Kültürel farklılıklarımızı zenginliğimiz olarak gören özverili bir yönetim anlayışına sahiptir. 2004 yılında hizmete başlayan Sultan Murat öğrenci yurdu 145 öğrenci kapasiteli olup ülkemizin dört bir yanından Trabzon’a üniversite tahsili için gelen gençlerimize, huzur ve güven içinde bir aile ortamı sunulmaktadır.

Akçaabat söğütlüde Sultan Murat Erkek öğrenci yurdu, Uygun fiyat, temiz, konforlu ve Trabzon Üniversitesine en yakın özel öğrenci yurdu olma özelliği taşımaktadır..Yapılan Örnek Faaliyetler için tıklayınız

Projeler için tıklayınız

Yurdumuzun sabah açılış saati 07.00 ve kapanış saati 23.30 dur.

ODALAR

3 ve 4’er kişilik olan odalarımız şık ve ihtiyaca cevap verecek nitelikte tanzim edilmiştir.

KONFERANS SALONU

Bir üniversite yurduna yakışır nitelikteki konferans salonumuz her türlü sosyal ve kültürel faaliyetler için öğrencilerimizin hizmetindedir.

YEMEKHANE

Kendi bünyemizde hazırlanan yemeklerimiz, hijyen ve sağlık koşulları dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Günde 2 öğün yemek hizmetinize sunulmaktadır.

ÇAMAŞIRHANE

Yurt personeli denetiminde çamaşırlarınızı yıkama ve kurutma imkânına sahip bulunmaktasınız.

WC – LAVABOLAR

Temizlik ve hijyen şartlarına personelimiz tarafından özel ihtimam gösterilmektedir.

ETÜD SALONU

Toplam 5 etüt salonumuzun bulunduğu yurdumuzda her öğrenciye rahatlıkla ders çalışabileceği bir ortam sunulmaktadır.

KANTİN

Öğrencilerimize memnun kalacakları bir kantin hizmeti verilmekle birlikte bilardo masası, langırt masası ve Playstation  da mevcuttur

TERAS

Doyumu olmayan harika bir manzaraya sahip terasımızda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

İNTERNET

Kendi bilgisayarlarınız ile yurt içerisinde her katta bulunan bilgisayar odalarında hızla internete girebilirsiniz.

 

ULAŞIM

Yurdumuz konum olarak Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesine en yakın yurt olma özelliği taşımaktadır. 6 dakikalık yürüme mesafesindedir. Şehrin her yerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konuma sahiptir.

GÜVENLİK

Binamız 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle korunmakta olup, gece bekçisi ve 24 saat yetkili yönetici bir personel mevcuttur.