İyiye ve Güzele Dair Herkesin Buluştuğu Adres

ilim-yayma-cemiyeti-trabzon

ilim-yayma-cemiyeti-trabzon

Trabzon ve Söğütlü erkek öğrenci yurdu fiyatları hakkında bilgi alabilmek için WhatsApp hızlı iletişim hattını kullanabilirsiniz.

Trabzon erkek öğrenci yurdu fiyatları

Mahmut Celalettin Ökten öğrenci yurdu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Sultan Murat öğrenci yurdu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Üniversite okumak için Trabzonu kazanan ve Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trabzon Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesinde öğrenim gören erkek öğrencileri yurtlarımıza bekliyoruz. 1951 yılından bu yana vakfımız, öğrencilere güvenle barınabilecekleri yurtlar sunmanın ötesinde öğrencilerimizin, ilmi, fikri ve ahlaki yönden gelişmelerine katkıda bulunmak için çalışmaktadır.
Trabzon erkek öğrenci yurdu

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ)

Trabzon Ortahisar (Merkez) de bulunan Mahmut Celattetin Ökten erkek öğrenci yurdumuz, merkezi konumda olup Karadeniz Teknik Üniversitesine 2,5 km mesafededir. Otogarın hemen arka tarafında bulunan yurt binamız, şehir merkezine 1,5 km, Forum Alışveriş merkezine 1,5 km ve Hava alanına 3 km mesafededir. Yurdumuz birçok avantajı bünyesinde barındıran yapısı ile Trabzon özel öğrenci yurtları içinde bir adım öne çıkmaktadır.

 

Trabzon Üniversitesi (TÜ)

Trabzon Akçabbat (Söğütlü) ilçesinde bulunan Sultan Murat Erkek öğrenci yurdumuz Trabzon Üniversitesine en yakın yurt olma özelliği taşımaktadır. Denize sıfır konumu ile üniversiteye 5 dk. yürüyüş yolu mesafesinde olan yurdumuz tecrübeli kadrosu ile 2004 yılından itibaren hizmet vermektedir.

 

Avrasya Üniversitesi (AVÜ)

Trabzon Mahmut Celattetin Ökten erkek öğrenci yurdumuz, Avrasya Üniversitesi Pelitli yerleşkesine (Rektörlük) 8 km, Ömer Yıldız yerleşkesine 10 km ve Yomra yerleşkesine 12 km. mesafededir.